Konferencja TEDxGdynia „Włącz się!” odbędzie się już 15 lutego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. To okazja, by posłuchć idei wartych rozpowszechniania oraz dołączyć do elektryzujących dyskusji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale zgodnie z warunkami licencji TED, liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Zapisy dla publiczności rozpoczynają się w poniedziałek, 15 stycznia o godz. 12.00, a zakończą 22 stycznia w południe. Rejestracja zgłoszeń osób zainteresowanych udziałem prowadzona jest online, pod tym linkiem.

Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie  “A ty w co się ostatnio włączyłeś/-aś?, zostaną zaproszone do udziału w wydarzeniu. Informację o tym, czy się dostałeś/-aś czy nie, otrzymasz z adresu tedxgdynia@gmail.com 26 stycznia po godzinie 15:00 (sprawdź też folder “SPAM”) – automatyczne powiadomienia od systemu Evenea nie są potwierdzeniem udziału.

Warto się zapisać, gdyż atrakcji nie zabraknie. Na scenie TEDxGdynia staną pasjonaci różnych dziedzin wiedzy, którzy porywają innych do działania. Konferencja ta jest więc okazją, by przekonać się między innymi, że edukacja może być magiczna, nauka może stać się grą, a także o tym, że cel może być ważniejszy niż zyski. Nie zabraknie również historii o bolesnych porażkach i o tym, jak wiele można się z nich nauczyć. Publiczność wybierze się w podróż do polskiej szkoły, do Kairu, a nawet… na Proxima Centauri.

Na scenie TEDxGdynia wystąpi łącznie dziewięcioro prelegentów i prelegentek. Wśród nich są m.in. superbelfrzy i wykładowcy, przedstawiciele biznesu, wolontariuszka, a także uczeń i zapalony startupowiec w jednym. Każda z tych osób ujęła nas swoją ideą. Wierzymy, że podczas tegorocznej edycji TEDxGdynia każdy gość na widowni znajdzie coś dla siebie. Także odkryje coś nowego, z czym będzie mógł wrócić do własnej codzienność i będzie się tym dzielić z innymi.  Nagrania wszystkich gdyńskich prelekcji będą dostępne w serwisie YouTube, na oficjalnym kanale TEDxTalks.

Konferencja TEDxGdynia to nie tylko prelekcje. To także okazja, by wziąć udział w atrakcjach towarzyszących oraz w wizualno-muzycznym spektaklu w wykonaniu Miraży. Szczegółowy program będzie wkrótce dostępny stronie internetowej wydarzenia, tedxgdynia.pl.