Znasz kogoś, kto zmienia świat na lepsze? Pasjonatów oddanych swojej działalności czy pracy tak bardzo, że fascynują i zarażają nimi innych? A może Ty jesteś taką osobą? Konferencja TEDxGDYNIA poszukuje prelegentów chętnych do udziału w tegorocznej edycji. Dołącz do nas i szerz “idee warte propagowania”!

Poszukiwani są inicjatorzy zmian, aktywiści, naukowcy – inspirujące osobowości z różnych dziedzin. Jeżeli chcesz wystąpić na scenie lub znasz osobę, która podzieli się swoimi refleksjami podczas TEDxGdynia – do 20 czerwca wypełnij formularz na stronie prelegenci-tedxgdynia2017.evenea.pl.

Opisz w kilku zdaniach, czym chcesz podzielić się z publicznością lub – jeśli zgłaszasz prelegenta – dlaczego chcesz spotkać właśnie tę osobę na TEDxGDYNIA. Dołącz także link do strony internetowej z nagraniem kandydata na prelegenta. Może to być video z innego wystąpienia lub film, którym po prostu przekonasz nas, że czujesz klimat konferencji TEDx. Pamiętaj, że nagranie powinno trwać 5-18 minut. Czyli tyle, ile czasu mają prelegenci na scenie TEDxGDYNIA.

Prelegenci nie płacą za udział w TEDxGDYNIA, ani też nie otrzymują wynagrodzenia. W przypadku osób dojeżdżających spoza Trójmiasta jest możliwość zwrotu środków dojazdu oraz ewentualnego noclegu w trakcie trwania wydarzenia.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailem, na adres tedxgdynia@gmail.com.